Aktuality | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Aktuality

12 tipů, jak se dobře vyspat

Víte, které základní stavební kameny patří do zdravého životního stylu? Pravděpodobně vás hned napadlo pestré a zdravé jídlo v kombinaci s pohybem. My k těmto bezpochyby důležitým faktorům ovlivňujících zdraví každého z nás přidáváme ještě kvalitní spánek a odpočinek obecně. Bez něj se totiž rozhodně neobejdeme a v dnešní době jej máme poměrně dost narušený. Co tedy dělat (a co naopak nedělat), abychom se lépe vyspali?

5 důvodů, proč bambus

Bambus můžeme bez nadsázky označit za vůbec nejuniverzálnější rostlinu na zemi. Jeho využití je opravdu široké. Pro jeho ohebnost a pružnost se používá například při výrobě nábytku, papíru či buničiny. Z bambusového vlákna se vyrábí oblečení od triček až po ponožky, dále utěrky nebo ručníky.

Mikroplyš, mikroflanel či mikrospanex

Tyto úžasné hřejivé materiály, které byly ještě nedávno novinkou si díky svým úžasným vlastnostem již našly své pevné místo ve většině českých ložnicích. Pokud vás zajímá, jaký je vlastně rozdíl mezi těmito na první pohled stejnými materiály, čtěte dál!

CERTIFIKÁT PRO SLEEP WELL

Naše společnost SVITAP J.H.J.spol. s r.o. je stále držitelem certifikátu deklarující zdravotní nezávadnost našich výrobků značky SLEEP WELL podle Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č.84/2001 Sb. v platném znění o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku 3 let. Certifikát se vztahuje na veškeré výrobky z mikrovlákna označené SLEEP WELL - deky, povlečení, prostěradla. Záměrně jsme zvolili testovací metody určené pro výrobky pro miminka a ověřili si tak naši kvalitu a zdravotní nezávadnost podle nejpřísnějších kritérií. Veškeré testy byly provedeny v Institu testování a certifikace a.s. ve Zlíně.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.