O nás | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

O nás

Jsme ryze česká firma, která jako vůbec první uvedla na trh hebké výrobky z mikrovlákna. Do roku 2021 jsme byli součástí velké textilní firmy SVTAP J.H.J. spol. s r.o. a po té došlo, z důvodu generačního předání, k vyčlenění této divize, která nyní funguje samostatně jako firma SVITAP sleep well s.r.o.

Naše výrobky jsou na trh dodávány pod registrovanými značkami sleep well a deka Ovečka. Stojíme si za kvalitou a zpracováním našich výrobků. Na jejich navrhování úzce spolupracujeme s českými designéry a návrháři, důraz klademe na přání a požadavky našich zákazníků. Každý rok tvoříme vlastní kolekci povlečení, na kterou se těší nejenom naši velkoobchodní partneři, ale hlavně koncoví zákazníci.

POJĎTE TO ZKUSIT S NÁMI!

1. VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE
Hledáte nové výrobky na doplnění sortimentu? Bytový textil, dárkové zboží, hračky pro děti,.. to vše u nás najdete. Zboží pravidelně doplňujeme i obměňujeme. Objednávky můžete dělat v pohodlí kanceláře nebo domova přes velkoobchodní rozhraní přímo na našem webu www.sleep-well.cz. Přístup Vám vygenerujeme po dodání Vaší mailové adresy.  
Nechcete držet sklady
a expedovat jednotlivé objednávky? My to uděláme za Vás. Máme již několik e-shopů, se kterými takto spolupracujeme na základě námi poskytnutého feedu. Postaráme se o Vaši objednávku od začátku až do konce a vy se soustřeďte jenom na hledání zákazníků.

2. STROJNÍ VÝŠIVKY NA ZAKÁZKU
Naši vlastní výrobu často doplňujeme často strojní výšivkou zejména pak dětské deky, ručníky, utěrky apod. Zbylou volnou kapacitu nabízíme našim zákazníkům. Pokud máte zájem o nacenění výšivky pro Váš projekt, kontaktujte Monika Vinklerová, monika@sleep-well.cz nebo telefonicky 605700601. Na naši práci se můžete také podívat na náš specializovaný web www.mojevysivka.eu.

3. REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
Hledáte vhodný reklamní předmět pro Vaši firmu? Vynechte zbytečný článek nákupu od agentury a kupte si ho přímo od nás. Získáte lepší cenu, nižší o provizi agentury a stejně hodnotný produkt. Díky rokům praxe víme, jak produkt obrandovat (označit logem firmy) a zabalit, aby zanechal tu správnou emoci a Vám pomohl budovat výborné vztahy se zákazníky.

4. ŠITÍ NA ZAKÁZKU
Budujte vlastní značku, výrobky ušijeme my. Máme skladem materiál, šicí dílnu, vyšívací linku a chuť pracovat. Tato spolupráce se týká zejména dek, povlečení, utěrek... vše je předmětem dohody.

Kontakty:

VEDENÍ FIRMY
Mgr. Monika VINKLEROVÁ
e-mail: monika@sleep-well.cz
telefon: 605 700 601

PRODEJ/SKLAD
Josefa VINKLEROVÁ
e-mail: jvinklerova@sleep-well.cz
telefon  : 605 700 626

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.