Vše o nákupu | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Vše o nákupu

Způsoby a ceny dopravy

Využíváme přepravní službu PPL

- platba na dobírku

  • dodání do 2 dnů od převzetí přepravcem - 165,- Kč

- platba předem na účet

  • dodání do 2 dnů od převzetí přepravcem - 105,-Kč

- platba předem na účet - SLOVENSKO

  • dodání do 3 dnů od převzetí přepravcem - 250,- Kč

- osobní odběr Svitavy

  • Vyzvedněte si svoje zboží na vrátnici firmy: SVITAP sleep well s r.o., U Stadionu 994/13c,  568 02  Svitavy – Lány  -  zdarma. Vždy Vždy je nutno vyčkat na vyzvání o odběru.

Při objednávce nad 3 000 Kč poštovné ZDARMA.*

* Platí pouze pro konečné spotřebitele a ČR.


Možnosti platby

Platba předem - u varianty platba předem se zboží odesílá až po uhrazení celé částky kupujícím na uvedený účet prodejce. Obratem je balík odeslán na uvedenou adresu v objednávce, zde dopravce zásilku předá zákazníkovi.

Na dobírku – u služby na dobírku se platba provádí při předání zboží dopravcem zákazníkovi, a to v hotovosti nebo v některých případech i platební kartou.

Hotově - vyzvedněte a zaplaťte si svoje zboží na vrátnici firmy: SVITAP sleep well s r.o. U Stadionu 994/13c,                      568 02  Svitavy – Lány.  Vždy je nutno vyčkat na vyzvání o odběru.


Dodací podmínky

V případě platby za zboží převodem na účet prodávajícího je zboží odesláno po připsání platby na tento účet. V případě platby za zboží dobírkou je zboží odesláno po dokončení objednávky. V případě osobního odběru je zboží připraveno k převzetí po výzvě kupujícího prodávajícím.

Zboží odesílá prodávající následovně:

  • zboží skladem - do 3 dnů
  • ostatní zboží - do 14 dnů (pokud není uvedeno jinak)

V případě, že není možné ze strany prodávajícího tyto termíny dodání dodržet, bude neprodleně kontaktovat kupujícího a domluví se s ním na dalším postupu, případně zrušení objednávky.

Objednávky vyřizuje prodávající kompletně, v případě individuální dohody s kupujícím lze postupovat i jinak.

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od vybraného přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození způsobeného při přepravě. V případě poškození je povinen zkontrolovat stav zboží v zásilce a o případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti přepravce. Kupující je povinen o poškození zboží neprodleně, nejpozději do dvou pracovních dnů od převzetí/nepřevzetí zboží informovat prodávajícího.

Slevy

Na již zlevněné produkty a produkty v akci nelze uplatňovat jakékoli jiné slevy.

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.