Vše o nákupu | Sleep Well

Vše o nákupu

Způsoby a ceny dopravy

Využíváme přepravní službu PPL

- platba na dobírku

- platba předem na účet

- platba předem na účet - SLOVENSKO

- osobní odběr Svitavy

Při objednávce nad 3 000 Kč poštovné ZDARMA.*

* Platí pouze pro konečné spotřebitele a ČR.


Možnosti platby

Platba předem - u varianty platba předem se zboží odesílá až po uhrazení celé částky kupujícím na uvedený účet prodejce. Obratem je balík odeslán na uvedenou adresu v objednávce, zde dopravce zásilku předá zákazníkovi.


Platba převodem – platby přijímáme na číslo účtu:

8427682/0800 - pro ČR

IBAN:  CZ710 800 000 000 000 8427762 - pro SK

Na dobírku – u služby na dobírku se platba provádí při předání zboží dopravcem zákazníkovi, a to v hotovosti nebo v některých případech i platební kartou.


Hotově - vyzvedněte a zaplaťte si svoje zboží na vrátnici firmy: Svitap J.H.J. spol. s r.o. U Stadionu 302/13568 02  Svitavy – Lány.  Vždy je nutno vyčkat na vyzvání o odběru.


Dodací podmínky

V případě platby za zboží převodem na účet prodávajícího je zboží odesláno po připsání platby na tento účet. V případě platby za zboží dobírkou je zboží odesláno po dokončení objednávky. V případě osobního odběru je zboží připraveno k převzetí po výzvě kupujícího prodávajícím.

Zboží odesílá prodávající následovně:

V případě, že není možné ze strany prodávajícího tyto termíny dodání dodržet, bude neprodleně kontaktovat kupujícího a domluví se s ním na dalším postupu, případně zrušení objednávky.

Objednávky vyřizuje prodávající kompletně, v případě individuální dohody s kupujícím lze postupovat i jinak.

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od vybraného přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození způsobeného při přepravě. V případě poškození je povinen zkontrolovat stav zboží v zásilce a o případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti přepravce. Kupující je povinen o poškození zboží neprodleně, nejpozději do dvou pracovních dnů od převzetí/nepřevzetí zboží informovat prodávajícího.

Slevy

Na již zlevněné produkty a produkty v akci nelze uplatňovat jakékoli jiné slevy.

Copyright © 2020 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.