Mikroplyš, mikroflanel či mikrospanex | Sleep Well

Mikroplyš, mikroflanel či mikrospanex

Tyto úžasné hřejivé materiály, které byly ještě nedávno novinkou si díky svým úžasným vlastnostem již našly své pevné místo ve většině českých ložnicích. Pokud vás zajímá, jaký je vlastně rozdíl mezi těmito na první pohled stejnými materiály, čtěte dál!

Mikroplyš, mikroflanel či mikrospanex

MIKROPLYŠ

První mazlivý materiál na trhu. Absolutní vrchol jemnosti aneb materiál, díky němuž nebudete chtít už vylézt z postele. 

Tato jemná a hebká struktura látky, která je tvořena hustými delšími chloupky připomíná kožíšek plyšového medvídka, či srst zvířete. Mikroplyš se dál může pyšnit vynikající hřejivostí, hebkostí a snadnou udržovatelností. Jednička pro úplné zmrzlíky. 

Jedná se o rychleschnoucí látku, která nepouští vlákna a i přesto, že je tvořena chloupky, neváže na sebe žádné nečistoty ani nežádoucí mikroorganismy, proto je vhodná zejména pro alergiky.


MIKROFLANEL

Teď si možná říkáte, zda může být ještě něco lepšího než je právě mikroplyš. A opravdu může! Mezi mikroplyšem a mikroflanel je velký rozdíl. Je lepší především pro pány s vousy! 

Mikroflanelové chloupky jsou ještě kratší, plošší a jemnější než ty mikroplyšové. Navíc má ve vláknu přidaný lesk, který dělá materiál na pohled luxusnější a snižuje jeho hřejivost. Mikroflanel ve skutečnosti hřeje méně, než mikroplyš, ale lépe vypadá díky kratšímu vlasu a hustému pletení.

Stejně jako u mikroplyše je i mikroflanel rychleschnoucí, snadno udržovatelný materiál, který je taktéž vhodný pro alergiky.


MIKROSPANDEX

Tato látka je horkou novinkou v sortimentu prostěradel. Jedná se o velmi jemný mikroflanel s přídavkem spandexu. Pod slovem spandex si můžete představit elastickou látka, která zajišťuje vyšší pružnost. Prostěradlo z tohoto materiálu je možné roztáhnout až o dvojnásobnou délku a po uvolnění se vrátí zpět do původního stavu. 

Stejně jako mikroflanel je i tento materiál vysoce hřejivý, jemný a hebký. Navíc díky obsahu elastických vláken, zajišťuje lepší přilnavost k matraci. 


NEPŘEKONATELNÁ KOMBINACE

Pokud zkombinujete mikroflanelové prostěradlo a povlečení z téhož materiálu, promění se rázem vaše postel v místo, ze kterého už budete chtít nikdy odejít. 

Každý den se již po probuzení budete těšit, až opět po celém dni opět ulehnete do vašeho teplého pelíšku. 


JAK JE TO S ÚDRŽBOU?

Mikroplyš, mikroflanel i mikrospandex se pere na 40 °C po rubové straně. Pro zachování maximální kvality materiálu a udržitelnost svěží a zářivé barvy se používá speciální aviváž s vůní černé orchideje

Oba materiály jsou rychleschnoucí, proto je po vyprání stačí nechat volně uschnout na sušáku. Sušička není zakázána ale v tomto případě je zbytečná. Pokud ji však použijete, zvolte ten nejšetrnější program.


PROČ TEDY VYUŽÍVAT TYTO MATERIÁLY?

  • extra hřejivé

  • snadná údržba

  • nepouští chloupky

  • nevytváří žmolky

  • nemačká se

  • rychleschnoucí

  • vhodné pro alergiky

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.