Jak vybrat utěrku? Inspirujte se sleep well „utěrkovým programem” | Sleep Well

Jak vybrat utěrku? Inspirujte se sleep well „utěrkovým programem”

V domácnosti se bez nich neobejde nikdo, přitom vybrat ty správné může být někdy oříšek. Řeč je o utěrkách. Jak vybrat takové, které nebudou k vzteku a pláči, ale vydrží v prvotřídní kondici co nejdéle a navíc skvěle vypadají?

Jak vybrat utěrku? Inspirujte se sleep well „utěrkovým programem”

Kuchyňská utěrka toho musí umět hodně, aby si zasloužila označení užitečná a praktická. Musí být velká „tak akorát”. Musí skvěle utírat a snadno se čistit. Musí rychle schnout, aby ji bylo možno co nejdřív opět použít. 

Je ještě mnoho dalších „musí”, které musí utěrka splňovat.  Bonusem navíc je atraktivní vzhled - nezapomeňte, v kuchyni jsou utěrky prakticky pořád na očích. 

Vyberte si v „utěrkovém programu” sleep well a nesáhnete vedle

Ve sleep well jsou utěrky jedním ze základních kamenů nabídky. Šijeme je nejčastěji z egyptské bavlny, která všechny požadavky zmíněné výše splňuje. Má výrazně delší vlákna než ostatní druhy bavlny, a příze z ní tak dává utěrkám sleep well velkou pevnost a odolnost. A právě odolnost je to, co od utěrky všichni očekáváme - na co by také byla utěrka, která pouští vlákna, málo saje, špatně schne a ztrácí barvy a tvar? 

Egyptská bavlna je také extrémně savá a měkká, tyto vlastnosti přitom s praním neztrácí. Právě naopak, s každým dalším vypráním na měkkosti získává. Utěrky z egyptské bavlny šijeme nejčastěji v žakárovém provedení.

I když je egyptská bavlna naším nejpoužívanějším (a vámi nejoblíbenějším) materiálem, umíme i utěrky bambusové nebo utěrky z mikrovlákna

Speciální kolekce utěrek z naší dílny

I něco tak obyčejného jako je utěrka, může být výjimečným bytovým doplňkem. Naše designová kolekce je toho důkazem. Na grafických návrzích spolupracujeme s předními osobnostmi českého designu. Například nejoblíbenější utěrky této řady Suvenýr z Prahy a Suvenýr z Českého Krumlova s motivem architektonických skvostů českých královských měst, jsme připravili s textilní designérkou Hanou Krauseovou. 

V kolekci bavlněných utěrek z kolekce SLEEP WELL® for HOME nabízíme také utěrky s přírodními motivy - Pampelišky či Berušky jejich atraktivní vzhled předurčuje k použití jako součásti stolního prostírání. 

Provozujete hotel, jídelnu nebo zdravotnické zařízení a potřebujete opravdu hodně utěrek v nejvyšší kvalitě?

Vám nabízíme řešení na míru - možnost dodávky utěrek v libovolném množství za výhodnou cenu. Naším tipem pro vás jsou utěrky s tzv. vaflovou vazbou, která jim dává mimořádnou savost a stejně mimořádnou životnost. Vyberte vzor, barvu a požadované množství a pošlete svoji poptávku na e-mail monika@sleep-well.cz. Spojíme se s vámi a domluvíme podrobnosti.


Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.