Svitap bavlněné utěrky SLEEP WELL® for HOME 50x70cm 3ks - BERUŠKY | Sleep Well
Vážené zákaznice, vážení zákazníci, milí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že naše značka sleep well vyrostla v krásnou slečnu a nastal ten pravý čas k jejímu osamostatnění. Tato velká změna, kdy vylétne ze svého rodného hnízda a začne žít svým novým životem, vyžaduje čas, a proto se s vámi musí po dobu jednoho měsíce rozloučit. Bohužel, není v našich silách v průběhu dubna expedovat žádné objednávky, ale pokud počkáte s expedicí Vaší objednávky, můžete se těšit na skvělý dárek! Ke všem objednávkám, které dostaneme v měsíci dubnu, přidáme dárek jako poděkování za zdržení. Měsíc duben využijeme pomocí naší slečně, kdy budeme počítat, rovnat, stěhovat a měnit zaběhnuté zvyky. Věříme, že se nám to podaří zvládnout a budeme rádi, když vy zůstanete s námi. Těšíme se na nová dobrodružství a hlavně na vás, naše věrné i nové zákazníky.
Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
P.S. Pokud byste potřebovali řešit během této doby výměny zboží nebo případné reklamace, využijte k tomu prosím mail info@sleep-well.cz.
Svitap bavlněné utěrky SLEEP WELL® for HOME 50x70cm 3ks - BERUŠKY

Svitap bavlněné utěrky SLEEP WELL® for HOME 50x70cm 3ks - BERUŠKY

Bavlněné utěrky SLEEP WELL® for HOME zdobené jarním motivem berušek

Kód produktu: 8596339005486

Dostupnost
Doručení Expedice do 30.4.

Cena s DPH: 177 Kč

Popis

Bavlněné utěrky vytvořené v rámci kolekce SLEEP WELL® for HOME. Zaujmou vás nejen naším originálním motivem berušek se zelenými lístky a stonky, ale také krásně hebkou bavlnou. Utěrky budou nejen pěkným vizuálním doplňkem do vaší kuchyně, ale také užitečnými pomocníky.

Balení obsahuje: 2 ks Beruška + 1 ks Beruška- stonky

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.

Parametry

Rozměr: 50x70cm
Balení: 3ks
Materiál: 100% bavlna
Barva: Berušky

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2021 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.