Představujeme naše služby: Vyšívací linka sleep well | Sleep Well

Představujeme naše služby: Vyšívací linka sleep well

I na první pohled obyčejný ručník, osuška nebo třeba deka se během okamžiku promění v originální dárek pro vaše blízké, stanou se pevnou součástí firemní identity, doplní výbavu libovolného kolektivu (sportovní kluby, zájmové spolky apod.). Stačí, když projdou vyšívací linkou sleep well.

Představujeme naše služby: Vyšívací linka sleep well


Co všechno na naší vyšívací lince dokážeme vytvořit?

  • vyšíváme vlastní kolekci, máme bohatý vzorník motivů, ze kterého si vyberou to svoje jak zákazníci našeho e-shopu, tak firemní klientela (nejčastěji pro potisk dárků pro zaměstnance a obchodní partnery). Samozřejmě, s výběrem vhodné výšivky poradíme.

  • pro firmy, obce, města, sportovní kluby, zájmové spolky (našimi častými zákazníky v tomto ohledu jsou rybáři, hasiči či myslivci) vyšíváme především loga, ale domluvit se dá na čemkoli, co bude realizovatelné.

  • častými zákazníky naší vyšívací linky jsou hotely, penziony a také restaurace a další gastro provozy. Tady nejčastěji výšivkou opatřujeme osušky, ručníky či utěrky.

  • nakupujete na našem e-shopu a chcete originální dárek pro své blízké? Nejžádanější výšivkou jsou jména na ručníky a osušky, oblíbené jsou také výšivky na dekách. I tady se ale ale můžeme domluvit prakticky na čemkoli - pokud jde něco vyšít, vyšijeme to. 

Jak probíhá realizace výšivky od objednání po expedici?

  1. Vyberte produkty, na které pro vás budeme vyšívat. Vybírat přitom nemusíte pouze na našem e-shopu, vyšíváme i na produkty, které nám dodáte vy sami.

  2. Kontaktujte nás (nejlépe e-mailem na monika@sleep-well.cz) s vaším přáním - pokud máte vlastní motiv či logo, budeme ho potřebovat v pdf formátu pro vyvzorování naším grafikem. Pokud nemáte o výšivce jasnou představu, vybereme s vámi vhodný motiv z našeho vzorníku.

  3. Uveďte počet kusů - právě od počtu kusů a stehů vaši vypočítáme celkovou cenu.

Nejste si  úplně jistí, jak na to? Napište na monika@sleep-well.cz jednoduchou zprávu, že poptáváte strojovou výšivku bez dalších údajů - ozveme se zpět a domluvíme se. 

Tady už máme hotovo. Co vyšijeme pro vás?Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.