Prázdninová sleep well výbava? To je pohodlí a luxus na dovolené | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Prázdninová sleep well výbava? To je pohodlí a luxus na dovolené

Chystáte se na dovolenou a hledáte obchod, kde pořídíte kompletní balíček lůžkovin, ručníků a dalších textilních produktů, které vám zajistí maximální komfort, na jednom místě, s rychlým dodáním a za výhodnou cenu? Vše, co o prázdninách potřebujete, máme skladem. Pro vás, vaše děti, dokonce i pro vaše zvířecí mazlíčky. Rodinná dovolená s námi, to je dovolená na pohodu.

Prázdninová sleep well výbava? To je pohodlí a luxus na dovolené

Výbava pro dospělé? Vyberte plážové osušky, ručníky, přidejte utěrky a deky

Pojedete k vodě? Na pláži u moře i u Máchova jezera určitě využijete plážovou osušku - ty naše poslouží nejen k utírání, pohodlné jsou i na ležení nebo přikrytí se, když sluníčko zajde za mraky. Kromě osušek plážových přidejte i osušky klasické, stejně jako ručníky - máme jak oblíbené bambusové, tak z mikrobavlny. Hodit se budou i praktické utěrky, dovolená, to jsou i drobné karamboly při stolování, například.

Pro chvíle odpočinku přidejte do prázdninového balíčku ze sleep well také deku. V nabídce máme deky různých barev a velikostí, prim hraje naše řada Ovečka, kterou v různých obměnách šijeme už od devadesátých let a kterou dodáváme do obchodních řetězců i dalším prodejcům.

Děti a dovolená? Cestu zpříjemní hračky, nezapomeňte na dětské osušky nebo pleny

Mami, tati, kdy už tam budeme? Asi jen málokdo alespoň jednou v životě neslyšel tuhle větu dětí nudících se cestou na dovolenou. Jistě, v době mobilů, tabletů a filmů on-line je dokážete na dlouhou dobu zabavit, ale když už ani moderní technologie nezaberou, je čas na klasiku - plyšovou hračku nebo na náš sleep well originál - magické plyšáky 2v1. Ti zaberou spolehlivě na každé dítě.

Na citlivou dětskou pokožku přibalte jemné kojenecké osušky s kapuckou, skvělou službu na cestách udělají bambusové pleny, se kterými se děti neoprudí ani v největším vedru. Na spaní doporučíme spací pytle, ve kterých usnou a celou noc prospí i největší nespavci - to máme vyzkoušeno.

Z naší nabídky vyberte také dětskou deku - večerní posezení u grilu, dlouhá cesta autem i náhlé ochlazení, to jsou situaci, kdy se naše legendární Ovečka bude jistě hodit.

Cestují s vámi i domácí mazlíčci? 

Nezapomeňte vybrat psí deku do auta, které ochrání sedačky před potrháním drápy a zbaví vás náročného čištění interiéru vozu od psích chlupů. Nebo od čehokoli dalšího, co pes přinese zvenku do auta - z každého psa se totiž na dovolené stává objevitel. Přidejte do prázdninové výbavy také psí podložku, zvlášť pokud nevezete pejskovi jeho vlastní - ty od nás jsou vysloveně cestovní. Lehké a odolné. Psí výbavu najdete na sleep well v oddělení Domácí mazlíčci.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.