Plážové osušky? Ty od nás poslouží několikrát | Sleep Well

Plážové osušky? Ty od nás poslouží několikrát

Pojedete na dovolenou k moři? Nebo budete trávit léto u rybníka? V obou případech budete potřebovat lehkou, skladnou, velkou a měkkoučkou plážovou osušku, do které se u vody utřete klidně několikrát, bude se vám na ní pohodlně ležet a kterou přes sebe, když se ochladí, přehodíte a zahřeje vás. Přesně takové jsou plážové osušky sleep-well.

Plážové osušky? Ty od nás poslouží několikrát

Naše plážové osušky z kolekce 2024 šijeme výhradně z kvalitní egyptské bavlny. Ta má delší vlákna než ostatní druhy bavlny a díky tomu jsou výrobky z ní mnohem pevnější a prodyšnější, egyptská bavlna jim navíc propůjčuje mimořádnou hebkost a jemnost.

To není vše. Naše osušky mají každou stranu jinou, a díky tomu je využijete na několik způsobů. Lícová strana je v úpravě velur. Díky tomu jsou naše plážové osušky extra měkké na dotyk a jejich povrch připomíná samet. Obojí oceníte hlavně v případech, kdy se na sluníčku trochu "připálíte".

Díky její měkkosti a tloušťce si velurovou osušku užijete i jako pohodlnou podložku na písku nebo lehátku. Užijete si příjemné lenošení, ať už se na ni natáhnete na písečné pláži, u rybníka nebo na trávníku na zahradě. 


Z rubu tvoří naše plážové osušky klasické smyčkové froté, které slouží na utírání po vodních radovánkách. Trojrozměrné froté má vysokou pevnost, skvěle saje a díky své prodyšnosti rychle schne - po utření osuška tak nikdy nezůstane dlouho vlhká.

Co nesmíme zapomenout dodat? Naše plážové osušky dodáváme s oblíbenými letními vytkanými vzory, které jsou oboustranné. Plameňáci, Oceán, Moře, Květy - je jen na vás, kterou si vyberete. Všechny osušky se snadno vejdou do plážové tašky a každá vám poslouží hned třikrát - na utření, jako podložka i jako přikrývka, když sluníčko na chvíli zakryjí mraky.

Plážové osušky kolekce 2024 - vyberte si

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.