ZÁSTĚRA NA ZAHRADU | Sleep Well
Vážené zákaznice, vážení zákazníci, milí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že naše značka sleep well vyrostla v krásnou slečnu a nastal ten pravý čas k jejímu osamostatnění. Tato velká změna, kdy vylétne ze svého rodného hnízda a začne žít svým novým životem, vyžaduje čas, a proto se s vámi musí po dobu jednoho měsíce rozloučit. Bohužel, není v našich silách v průběhu dubna expedovat žádné objednávky, ale pokud počkáte s expedicí Vaší objednávky, můžete se těšit na skvělý dárek! Ke všem objednávkám, které dostaneme v měsíci dubnu, přidáme dárek jako poděkování za zdržení. Měsíc duben využijeme pomocí naší slečně, kdy budeme počítat, rovnat, stěhovat a měnit zaběhnuté zvyky. Věříme, že se nám to podaří zvládnout a budeme rádi, když vy zůstanete s námi. Těšíme se na nová dobrodružství a hlavně na vás, naše věrné i nové zákazníky.
Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
P.S. Pokud byste potřebovali řešit během této doby výměny zboží nebo případné reklamace, využijte k tomu prosím mail info@sleep-well.cz.
ZÁSTĚRA NA ZAHRADU

ZÁSTĚRA NA ZAHRADU

Stylová zástěra pro všechny zapálené zahradníky a zahradnice. V této zástěře se nemusíte bát žádné sebešpinavější práce. Zástěra je vyrobené z pevného bavlněného plátna a má spousty praktických vychytávek, které zahradníci ocení - nastavitelný popruh kolem krku, dlouhé popruhy kolem pasu, obojí z pevné koženky. Dvě přední kapsy s kroužeky na přichycení zahradnických pomůcek, např. stříhacích nůžek nebo rukavic.

Kód produktu: 8596339007664

Dostupnost
Doručení Expedice do 30.4.

Cena s DPH: 497 Kč

ZÁSTĚRA NA ZAHRADU
DÁRKOVÉ BALENÍ

Popis

Zástěra je zabalena v dárkovém boxu vyrobeného z recyklovaného papíru s průsvitným víkem. Zástěru lze opatřit výšivkou na přání - například jménem.

Parametry

Barva: tmavě zelená
Balení: 1ks
Materiál: 100% bavlna
Rozměr: 80x70cm

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2021 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.