Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - ZEBRA ZOO | Sleep Well

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o poslední expedici objednávek z našeho e-shopu sleep-well.cz. Poslední expedice proběhne dne 20.12. a bude se týkat všech objednávek, které budou uhrazeny kartou, převodem nebo budou na dobírku a budou přijaté do 8.00 hod posledního expedičního dne, tedy již zmíněného 20.12.2023. Po té si i my musíme odpočinout a strávit v klidu vánoční svátky. Těšit se na vás budeme opět v novém roce od 2. ledna. 

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, ať všechny dárky od sleep well udělají velkou radost těm, kterým jsou určeny. Do roku 2024 vám přejeme hlavně pevné zdraví, spousty nových zážitků a radosti.  tým sleep well

Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - ZEBRA ZOO

Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - ZEBRA ZOO

Oblíbené utěrky vyrobené z kvalitní egyptské bavlny v kuchyni nezklamou, naopak stanou se oblíbeným pomocníkem.Utěrky jsou savé a dobře utírají již od prvního použití, samozřejmě musí být předem vyprané.Jsou pevné a dlouho vydrží. 

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 162 Kč

Popis

Žakárově vytkaná utěrka s motivem zebry v odstínech moderní šedé.

Egyptská bavlna je považována za nejkvalitnější bavlnu na světě, díky přirozeně dlouhým vláknům se vyznačuje extrémní savostí, pevnou a hustou strukturou látky a dlouhou životností.   

Utěrky patří bezesporu ke nejpoužívanějšímu kuchyňskému textilu, bez utěrky se neobejde v kuchyni nikdo. Aby vám utěrka dlouho vydržela je třeba se o ni dobře starat. Pokud používáte v kuchyni utěrky na všechno od utírání linky, nádobí a rukou, je třeba utěrku měnit opravdu každý den. Ideálně by měly být po ruce vždy utěrky dvě - jedna klasická hladká na nádobí a jedna froté, kterou použijete na utírání rukou, podívejte se třeba na stylové froté utěrky s folklorním vzorem. Pokud je utěrka po použití hodně špinavá, doporučujeme ji před samotným praním v automatické pračce namočit do horké lázně s běžným pracím práškem nebo můžete použít sodu. Utěrky zbavíte největších nečistot a po té je vyperete v pračce na 40 - 60 stupňů. Po vyprání a usušení doporučujeme utěrky přežehlit na vyšší stupeň, díky horku z žehličky ji zbavíte veškerých bakterií. Utěrka bude čistá, voňavá a připravená zase pomáhat.

Parametry

Rozměr: 50x70cm
Balení: 3ks
Materiál: 100% egyptská bavlna
Barva: šedočerná
Gramáž: 85g/ks (242g/m2)

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.