Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - SRDÍČKA | Sleep Well
Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - SRDÍČKA

Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - SRDÍČKA

Oblíbené utěrky vyrobené z kvalitní egyptské bavlny v kuchyni nezklamou, naopak stanou se oblíbeným pomocníkem. Utěrky jsou savé a dobře utírají již od prvního použití, samozřejmě musí být předem vyprané. Jsou pevné a dlouho vydrží. Velmi oblíbený vzor a kombinace pastelových barev béžové a lososové s jemně vytkanými srdíčky. Sada obsahuje celkem 3 kusy utěrek, 2 se srdíčky a jednu ve vzoru klasického kára.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 162 Kč

Popis

Egyptská bavlna je považována za nejkvalitnější bavlnu na světě, díky přirozeně dlouhým vláknům se vyznačuje extrémní savostí, pevnou a hustou strukturou látky a dlouhou životností.   

Utěrky patří bezesporu ke nejpoužívanějšímu kuchyňskému textilu, bez utěrky se neobejde v kuchyni nikdo. Aby vám utěrka dlouho vydržela je třeba se o ni dobře starat. Pokud používáte v kuchyni utěrky na všechno od utírání linky, nádobí a rukou, je třeba utěrku měnit opravdu každý den. Ideálně by měly být po ruce vždy utěrky dvě - jedna klasická hladká na nádobí a jedna froté, kterou použijete na utírání rukou, podívejte se třeba na pestřetkané utěrky froté . Pokud je utěrka po použití hodně špinavá, doporučujeme ji před samotným praním v automatické pračce namočit do horké lázně s běžným pracím práškem nebo můžete použít sodu. Utěrky zbavíte největších nečistot a po té je vyperete v pračce na 40 - 60 stupňů. Po vyprání a usušení doporučujeme utěrky přežehlit na vyšší stupeň, díky horku z žehličky ji zbavíte veškerých bakterií. Utěrka bude čistá, voňavá a připravená zase pomáhat.

Parametry

Rozměr: 50x70cm
Balení: 3ks
Materiál: 100% egyptská bavlna
Barva: šedo/bílo/lososová
Gramáž: 85g/ks (242g/m2)

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.