Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - mix káro losos | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - mix káro losos

Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - mix káro losos

Kvalitní utěrky vyrobené z egyptské bavlny, která je jednou z nejlepších na světě  a vůbec Egypt se jejímu pěstování a výrobě věnuje již po staletí a má zde svoji tradici. Utěrky jsou vyrobené v károvaném designu od nejmenší kostičky po tu největší, vždy ve stejných odstínech. 

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 162 Kč

Utěrky žakárové extra savé 50x70cm 3ks - mix káro losos
TOP

Popis

Utěrky jsou velmi pevné, mají zahnutý a pevně zašitý okraj, takže se nemusíte bát žádného třepení. Jsou vyrobené s cílem, aby dobře sloužily v kuchyni, tzn., že jsou extra savé, před prvním použitím je stačí pouze jednou vyprat a potom už nimi můžete utírat, aniž byste je museli dlouho "zajíždět". Jsou vhodné jak na utírání klasického nádobí, tak i skla. Skleničky s nimi krásně vyleštíte a bát se nemusíte ani nežádoucích chloupků, které na skle někdy po utěrce zůstanou.

Utěrky mají podklad v kombinaci s šedo lososovým kárem, tento odstín je velmi příjemný, pastelové barvy se hodí do každé kuchyně.

Balení obsahuje 3 kusy utěrek ve velikosti 50x70cm. 

Parametry

Barva: bílý podklad s lososovým kárem
Rozměr: 50x70cm
Balení: 3ks
Materiál: 100% egyptská bavlna
Gramáž: 85g/ks (242g/m2)
Váha: 0,3kg

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.