UBRUSOVINA PVC s textilním podkladem/PVC ubrus - vzor kostka zelená | Sleep Well
Vážení zákazníci, velice se omlouváme, ale z kapacitních důvodů je dočasně nemožné nakupovat zboží v našem e-shopu SLEEP WELL. Všechny doposud přijaté objednávky, včetně těch, které byly uhrazeny předem, jsou v expedici a naši lidé se snaží každý den vyřídit, co nejvíce objednávek. Jakmile to bude možné vrátíme vše do standardního režimu. Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále. Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
UBRUSOVINA PVC s textilním podkladem/PVC ubrus - vzor kostka zelená

UBRUSOVINA PVC s textilním podkladem/PVC ubrus - vzor kostka zelená

PVC s textilním podkladem. Materiál - 100% PVC s certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Šíře 140 cm. Kvalitní, omyvatelná, stálobarevná ubrusovina s dlouhou životností. Jednoduchá údržba - stačí pouze setřít vlhkým hadříkem. Široká možnost využití - v kuchyni, na venkovních stolech, na školních lavicích a všude, kde potřebujete ochránit svůj nábytek. Moderní vzory doladí každý interiér, či posezení. Možnost prodej jakéhokoliv množství (např. 1,2m atd.). Požadovanou délku zapište  PROSÍM DO POZNÁMKY.

Kód produktu:

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 89 Kč

Z kapacitních důvodů je dočasně nemožné nakupovat zboží na eshopu

UBRUSOVINA PVC s textilním podkladem/PVC ubrus - vzor kostka zelená
Novinka

Popis

Kvalitní, omyvatelná, stálobarevná ubrusovina s dlouhou životností. Jednoduchá údržba - stačí pouze setřít vlhkým hadříkem. Široké využití - v kuchyni, v jídelnách, na venkovních stolech, u zahradního posezení, na školních lavicích a všude, kde potřebujete ochránit svůj nábytek. Prodej dle vaší požadované délky. Cena je uvedena za metr běžný, tzn šíře 1,4 x 1m.

Vyrobeno v České republice.

Parametry

Šíře: 140 cm

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2020 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.