Utěrky egyptská bavlna ROZMARÝN 50x70cm 3ks - PETROLEJOVÁ | Sleep Well

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o poslední expedici objednávek z našeho e-shopu sleep-well.cz. Poslední expedice proběhne dne 20.12. a bude se týkat všech objednávek, které budou uhrazeny kartou, převodem nebo budou na dobírku a budou přijaté do 8.00 hod posledního expedičního dne, tedy již zmíněného 20.12.2023. Po té si i my musíme odpočinout a strávit v klidu vánoční svátky. Těšit se na vás budeme opět v novém roce od 2. ledna. 

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, ať všechny dárky od sleep well udělají velkou radost těm, kterým jsou určeny. Do roku 2024 vám přejeme hlavně pevné zdraví, spousty nových zážitků a radosti.  tým sleep well

Utěrky egyptská bavlna ROZMARÝN 50x70cm 3ks - PETROLEJOVÁ

Utěrky egyptská bavlna ROZMARÝN 50x70cm 3ks - PETROLEJOVÁ

Krásné žakárové utěrky z prvotřidní egyptské bavlny

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 162 Kč

Popis

Krásné žakárové utěrky z prvotřidní egyptské bavlny.
Jsou oblíbené především pro svoji vysokou savost. Další výhodou také je, že ani po delším používání nepouštějí žádná vlákna.
V nové kolekci jsme pro Vás připravili utěrku s obrázkem květináče s rozmarýnem v zajímavé a poměrně netradiční barvě petrolej.

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.

Parametry

Rozměr: 50x70cm
Balení: 3ks
Materiál: 100% egyptská bavlna
Barva: petrolejová
Gramáž: 85g/ks (242g/m2)
Váha: 0,3kg

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.