Svitap utěrky egyptská bavlna ROZMARÝN 50x70cm 3ks - PETROLEJOVÁ | Sleep Well
Vážené zákaznice, vážení zákazníci, milí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že naše značka sleep well vyrostla v krásnou slečnu a nastal ten pravý čas k jejímu osamostatnění. Tato velká změna, kdy vylétne ze svého rodného hnízda a začne žít svým novým životem, vyžaduje čas, a proto se s vámi musí po dobu jednoho měsíce rozloučit. Bohužel, není v našich silách v průběhu dubna expedovat žádné objednávky, ale pokud počkáte s expedicí Vaší objednávky, můžete se těšit na skvělý dárek! Ke všem objednávkám, které dostaneme v měsíci dubnu, přidáme dárek jako poděkování za zdržení. Měsíc duben využijeme pomocí naší slečně, kdy budeme počítat, rovnat, stěhovat a měnit zaběhnuté zvyky. Věříme, že se nám to podaří zvládnout a budeme rádi, když vy zůstanete s námi. Těšíme se na nová dobrodružství a hlavně na vás, naše věrné i nové zákazníky.
Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
P.S. Pokud byste potřebovali řešit během této doby výměny zboží nebo případné reklamace, využijte k tomu prosím mail info@sleep-well.cz.
Svitap utěrky egyptská bavlna ROZMARÝN 50x70cm 3ks - PETROLEJOVÁ

Svitap utěrky egyptská bavlna ROZMARÝN 50x70cm 3ks - PETROLEJOVÁ

Krásné žakárové utěrky z prvotřidní egyptské bavlny

Kód produktu: 8596339006605

Dostupnost
Doručení Expedice do 30.4.

Cena s DPH: 149 Kč

Popis

Krásné žakárové utěrky z prvotřidní egyptské bavlny.
Jsou oblíbené především pro svoji vysokou savost. Další výhodou také je, že ani po delším používání nepouštějí žádná vlákna.
V nové kolekci jsme pro Vás připravili utěrku s obrázkem květináče s rozmarýnem v zajímavé a poměrně netradiční barvě petrolej.

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.

Parametry

Rozměr: 50x70cm
Balení: 3ks
Materiál: 100% egyptská bavlna
Barva: petrolejová
Gramáž: 85g/ks (242g/m2)

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2021 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.