Rouška ze zdravotnické bavlny, dvouvrstvá - BÍLÁ - balení 100 kusů | Sleep Well
Vážené zákaznice, vážení zákazníci, milí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že naše značka sleep well vyrostla v krásnou slečnu a nastal ten pravý čas k jejímu osamostatnění. Tato velká změna, kdy vylétne ze svého rodného hnízda a začne žít svým novým životem, vyžaduje čas, a proto se s vámi musí po dobu jednoho měsíce rozloučit. Bohužel, není v našich silách v průběhu dubna expedovat žádné objednávky, ale pokud počkáte s expedicí Vaší objednávky, můžete se těšit na skvělý dárek! Ke všem objednávkám, které dostaneme v měsíci dubnu, přidáme dárek jako poděkování za zdržení. Měsíc duben využijeme pomocí naší slečně, kdy budeme počítat, rovnat, stěhovat a měnit zaběhnuté zvyky. Věříme, že se nám to podaří zvládnout a budeme rádi, když vy zůstanete s námi. Těšíme se na nová dobrodružství a hlavně na vás, naše věrné i nové zákazníky.
Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
P.S. Pokud byste potřebovali řešit během této doby výměny zboží nebo případné reklamace, využijte k tomu prosím mail info@sleep-well.cz.
Rouška ze zdravotnické bavlny, dvouvrstvá - BÍLÁ - balení 100 kusů

Rouška ze zdravotnické bavlny, dvouvrstvá - BÍLÁ - balení 100 kusů

Dvouvrstvá bavlněná rouška je velmi příjemná a pohodlná. Přizpůsobí se snadno každému obličeji, nedráždí pokožku. Je vyrobena ze zdravotnické bavlny, tedy materiálu, ze kterého se běžně šijí zdravotnické pomůcky a bavlna je tomu přizpůsobená - je hustě tkaná a má nenasákavou úpravu. Rouška je opatřena gumičkami. Lze ji prát na 60 stupňů.Tento výhodný set je vhodný pro nákupy firem, měst, obcí, škol a jiných zařízení.

Dostupnost
Doručení Expedice do 30.4.

Cena s DPH: 5 800 Kč

Popis

Zboží je skladem k okamžitému dodání.

Parametry

Barva: bílá

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2021 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.