ROUŠKA/ÚSTENKA jersey+spandex - MACEŠKY | Sleep Well
Vážené zákaznice, vážení zákazníci, milí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že naše značka sleep well vyrostla v krásnou slečnu a nastal ten pravý čas k jejímu osamostatnění. Tato velká změna, kdy vylétne ze svého rodného hnízda a začne žít svým novým životem, vyžaduje čas, a proto se s vámi musí po dobu jednoho měsíce rozloučit. Bohužel, není v našich silách v průběhu dubna expedovat žádné objednávky, ale pokud počkáte s expedicí Vaší objednávky, můžete se těšit na skvělý dárek! Ke všem objednávkám, které dostaneme v měsíci dubnu, přidáme dárek jako poděkování za zdržení. Měsíc duben využijeme pomocí naší slečně, kdy budeme počítat, rovnat, stěhovat a měnit zaběhnuté zvyky. Věříme, že se nám to podaří zvládnout a budeme rádi, když vy zůstanete s námi. Těšíme se na nová dobrodružství a hlavně na vás, naše věrné i nové zákazníky.
Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
P.S. Pokud byste potřebovali řešit během této doby výměny zboží nebo případné reklamace, využijte k tomu prosím mail info@sleep-well.cz.
ROUŠKA/ÚSTENKA jersey+spandex - MACEŠKY

ROUŠKA/ÚSTENKA jersey+spandex - MACEŠKY

Rouška je vyrobená z husté pleteniny se spandexem, potištěná. Dvojitá vrstva materiálu zajišťuje perfektní ochranu. Upíná se za uši. Gumičky je třeba nastavit dle vlastní potřeby.

Dostupnost
Doručení Expedice do 30.4.

Cena s DPH: 92 Kč

ROUŠKA/ÚSTENKA jersey+spandex - MACEŠKY
TOP

Popis

Díky spandexu se rouška lépe přizpůsobí obličeji. Materiál je příjemný k pokožce. V oblasti kořene nosu je vložený drátek kvůli lepší přilnavosti. Aby rouška správně fungovala, musíte se o ni starat a na den jich mít připraveno několik. Ve chvíli, kdy rouška navlhne, ztrácí svoji ochranu! Po použití je třeba roušku vyprat a vyžehlit. Žehlení pomáhá její desinfekci.

Parametry

Barva: Fialová
Velikost: 23 x 15 cm

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2021 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.