První originální plyšový BETLÉM | Sleep Well
Vážené zákaznice, vážení zákazníci, milí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že naše značka sleep well vyrostla v krásnou slečnu a nastal ten pravý čas k jejímu osamostatnění. Tato velká změna, kdy vylétne ze svého rodného hnízda a začne žít svým novým životem, vyžaduje čas, a proto se s vámi musí po dobu jednoho měsíce rozloučit. Bohužel, není v našich silách v průběhu dubna expedovat žádné objednávky, ale pokud počkáte s expedicí Vaší objednávky, můžete se těšit na skvělý dárek! Ke všem objednávkám, které dostaneme v měsíci dubnu, přidáme dárek jako poděkování za zdržení. Měsíc duben využijeme pomocí naší slečně, kdy budeme počítat, rovnat, stěhovat a měnit zaběhnuté zvyky. Věříme, že se nám to podaří zvládnout a budeme rádi, když vy zůstanete s námi. Těšíme se na nová dobrodružství a hlavně na vás, naše věrné i nové zákazníky.
Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
P.S. Pokud byste potřebovali řešit během této doby výměny zboží nebo případné reklamace, využijte k tomu prosím mail info@sleep-well.cz.
První originální plyšový BETLÉM

První originální plyšový BETLÉM

Svatá rodina, Panna Maria a svatý Josef pečující o právě narozeného Ježíška, který většinou leží na seně v jesličkách. Náš Ježíšek se chová v náruči Panny Marie a společnost jim dělá ještě plyšová ovečka. Součástí betlému jsou "jesličky" z tvrdého kartonu a obrázky dalších zvířátek. Betlémy byly a jsou vytvářeny z nejrůznějších materiálů: dřevěné, keramické, papírové, perníkové V některých místech je i tradice živých betlémů, kde postavy jsou představovány živými lidmi ve formě buď statického výjevu nebo i hrané scény.

Kód produktu: 8596339001952

Dostupnost
Doručení Expedice do 30.4.

Cena s DPH: 259 Kč

Popis

Rozměry:
- Panna Maria a svatý Josef - 22 cm
- Ježíšek - 10 cm
- ovečka - 14 cm
- jesličky 76x28 cm (rozevřené)

Parametry

Balení: 1 sada
Materiál: POSTAVIČKY: vrch - 100% PES mikrovlákno, výplň -100% polyester

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2021 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.