Povlečení mikroflanel PAMPELIŠKA ČOKO - 70x90 cm + 140x200 cm | Sleep Well
Povlečení mikroflanel PAMPELIŠKA ČOKO - 70x90 cm + 140x200 cm

Povlečení mikroflanel PAMPELIŠKA ČOKO - 70x90 cm + 140x200 cm

Mikroflanelové povlečení značky SLEEP WELL® s elegantním motivem pampelišek doplněný čokoládovou barvou a chmýřím v pozadí. Světle hnědá barva v moderním provedení s rozfoukaným chmýřím z pampelišek dodá pocit bezpečí pro klidný spánek. Navíc je mikroflanel SLEEP WELL® jemný a hřejivý, takže ani o pocit tepla nebude nouze.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 1 080 Kč

Popis

Povlečení je z mikroflanelu. Ten je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Velká hustota těchto chloupků zaručuje hřejivé vlastnosti mikroflanelu. Tento materiál i při prvním doteku nestudí, takže už nikdy nebudete ulehat do chladné postele. Mikroflanel je vhodný pro alergiky. Na jeho vláknech se nezachytávájí žádné mikroorganismy nebo prach, který by mohl dráždit. Speciální úprava pak zaručuje, že všechny nečistoty lehce sklouznou po povrchu povlečení a nezůstávají tak v něm.

Rychleschnoucí, nepouští vlákna, snadno udržovatelné. Je možné prát v pračce bez žmolkování a ztráty odstínu barev na 40°C.
Na obou povlacích zipové uzávěry.

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.


Parametry

Materiál: 100% polyester - mikroflanel
Barva: čokoláda
Balení: 1 sada
Rozměr: polštář 70x90cm, peřina 140x200cm
Gramáž: 260g/m2
Váha: 1680g

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.