Povlečení mikroflanel KOSTKA MODRÁ - 70x90 cm + 140x200 cm | Sleep Well
Vážení zákazníci, velice se omlouváme, ale z kapacitních důvodů je dočasně nemožné nakupovat zboží v našem e-shopu SLEEP WELL. Všechny doposud přijaté objednávky, včetně těch, které byly uhrazeny předem, jsou v expedici a naši lidé se snaží každý den vyřídit, co nejvíce objednávek. Jakmile to bude možné vrátíme vše do standardního režimu. Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále. Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
Povlečení mikroflanel KOSTKA MODRÁ - 70x90 cm + 140x200 cm

Povlečení mikroflanel KOSTKA MODRÁ - 70x90 cm + 140x200 cm

Už ve starověkém orientu a v antice se užívalo kamenné mozaiky. Vy můžete ulehnout do hlaďoučké a hebké mozaiky v barevných odstínech modré a tyrkysové s kostičkami v různých velikostech. A určitě nebude chladná jako v dávných dobách, protože velká hustota chloupků mikroflanelu zaručuje hřejivé vlastnosti.

Kód produktu: 8596339007398

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 998 Kč

Z kapacitních důvodů je dočasně nemožné nakupovat zboží na eshopu

Popis

Povlečení je z mikroflanelu. Ten je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Velká hustota těchto chloupků zaručuje hřejivé vlastnosti mikroflanelu. Tento materiál i při prvním doteku nestudí, takže už nikdy nebudete ulehat do chladné postele. Mikroflanel je vhodný pro alergiky. Na jeho vláknech se nezachytávájí žádné mikroorganismy nebo prach, který by mohl dráždit. Speciální úprava pak zaručuje, že všechny nečistoty lehce sklouznou po povrchu povlečení a nezůstávají tak v něm.

Rychleschnoucí, nepouští vlákna, snadno udržovatelné. Je možné prát v pračce bez žmolkování a ztráty odstínu barev na 40°C.
Na obou povlacích zipové uzávěry.

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.


 

Parametry

Materiál: 100% polyester - mikroflanel
Barva: modrá
Balení: 1 sada
Rozměr: polštář 70x90cm, peřina 140x200cm
Gramáž: 260g/m2

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2020 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.