Dětské povlečení mikroflanel KOČKY A BALÓNKY - 40x60 cm + 135x90 cm | Sleep Well
Dětské povlečení mikroflanel KOČKY A BALÓNKY - 40x60 cm + 135x90 cm

Dětské povlečení mikroflanel KOČKY A BALÓNKY - 40x60 cm + 135x90 cm

Novinka i pro naše nejmenší. Zachumlejte vaše ratolesti do postýlek s peřinami plnými koťátek a balónků. Kdo je první spočítá....a kdo první usne? V měkoučkém a hřejivém povlečení z mikroflanelu.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 650 Kč

Popis

Povlečení je z mikroflanelu. Ten je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Velká hustota těchto chloupků zaručuje hřejivé vlastnosti mikroflanelu. Tento materiál i při prvním doteku nestudí, takže už nikdy nebudete ulehat do chladné postele. Mikroflanel je vhodný pro alergiky. Na jeho vláknech se nezachytávájí žádné mikroorganismy nebo prach, který by mohl dráždit. Speciální úprava pak zaručuje, že všechny nečistoty lehce sklouznou po povrchu povlečení a nezůstávají tak v něm.

Rychleschnoucí, nepouští vlákna, snadno udržovatelné. Je možné prát v pračce bez žmolkování a ztráty odstínu barev na 40°C.
Na obou povlacích zipové uzávěry.

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.Parametry

Barva: mentolová
Balení: 1 sada
Materiál: 100% polyester - mikroflanel
Rozměr: polštář 40x60cm, peřina 135x90cm
Gramáž: 260g/m2

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.