Povlečení mikroflanel/mikroplyš ANABEL - 70x90 cm + 140x200 cm, kolekce 2023 | Sleep Well
Povlečení mikroflanel/mikroplyš ANABEL - 70x90 cm + 140x200 cm, kolekce 2023

Povlečení mikroflanel/mikroplyš ANABEL - 70x90 cm + 140x200 cm, kolekce 2023

Heboučké a hřejivé povlečení z mikroflanelu nebo chcete-li z mikroplyše od sleep well. Dobře se vyspat je lepší, než se dobře najíst. Při spaní naše tělo regeneruje a kvalitní spánek je jedním z nejdůležitějších předpokladů dlouhověkosti.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 1 090 Kč

Popis

Povlečení ANABEL je vyrobené pouze v kombinaci dvou barev, podkladu v barvě bílé kávy s potiskem květů v černém odstínu. Povlečení působí velmi nadčasově.

Povlečení je opatřeno zipovými uzávěry. Dodáváme jej balené do PVC tašky, do té jej můžete uložit v době, kdy ho nebudete používat, například během horkého léta.

Povlečení se snadno udržuje, lze jej prát klasicky v automatické pračce na 4o stupňů, popřípadě jej můžete sušit i v sušičce. Nicméně sušička není nutná, povlečení je rychleschnoucí, polyesterové vlákno funguje tak, že po něm voda sjede a nevsákne ji do sebe. Byla by škoda tuto vlastnost, zejména v dnešní době, nevyužít. Ušetříte tak za energie a budete brát ohled i na životní prostředí. Povlečení při sušení nevyvěšujte, rozložte ho přes celý sušák a nechte ho volně proschnout.

Pro správnou péči jsme vyvinuli speciální aviváže sleep well s vůní černé orchideje. Ložní soupravy z mikroflaneulu, či mikroplyše vyprané s přidáním této aviváže jsou krásně měkké a hebké a navíc naše aviváž vyruší statický výboj, takže se nemusíte bát žádného lupání a výbojů. 

Zasloužíte si dobře se vyspat!

Parametry

Rozměr: 70x90 cm + 140x200 cm
Materiál: 100% PES mikroflanel SLEEP WELL®
Balení: 1 sada
Barva: ecru s černými květy
Dodavatel: sleep well

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.