Povlečení mikroflanel PIVOŇKY - 70x90 cm + 140x200 cm | Sleep Well
Povlečení mikroflanel PIVOŇKY - 70x90 cm + 140x200 cm

Povlečení mikroflanel PIVOŇKY - 70x90 cm + 140x200 cm

Heboučké a hřejivé povlečení z mikroflanelu nebo chcete-li z mikroplyše od sleep well. Dobře se vyspat je lepší, než se dobře najíst. Při spaní naše tělo regeneruje a kvalitní spánek je jedním z nejdůležitějších předpokladů dlouhověkosti.

Kód produktu: 8596339011289

Dostupnost
Doručení

Původní cena: 1 080 Kč

Cena s DPH: 864 Kč

Popis

Představte si, že vstupujete do letní rozkvetlé zahrady plné pivoněk. Květy pivoněk jsou obrovské, poskládané  z velkého množství jemných a na omak hebkých lístků, krásně voní a celý svět vám v tu chvíli připadá jedinečný. Přesně tak se budete cítit ve chvíli, kdy na posteli rozprostřete povlečení v designu pivoněk. A co teprve potom, až šupnete do postele a zabalíte se do těchto úžasných květ

Povlečení je opatřeno zipovými uzávěry. Dodáváme jej balené do PVC tašky, do té jej můžete uložit v době, kdy ho nebudete používat, například během horkého léta.

Povlečení se snadno udržuje, lze jej prát klasicky v automatické pračce na 4o stupňů, popřípadě jej můžete sušit i v sušičce. Nicméně sušička není nutná, povlečení je rychleschnoucí, polyesterové vlákno funguje tak, že po něm voda sjede a nevsákne ji do sebe. Byla by škoda tuto vlastnost, zejména v dnešní době, nevyužít. Ušetříte tak za energie a budete brát ohled i na životní prostředí. Povlečení při sušení nevyvěšujte, rozložte ho přes celý sušák a nechte ho volně proschnout.

Pro správnou péči jsme vyvinuli speciální aviváže sleep well s vůní černé orchideje. Ložní soupravy z mikroflaneulu, či mikroplyše vyprané s přidáním této aviváže jsou krásně měkké a hebké a navíc naše aviváž vyruší statický výboj, takže se nemusíte bát žádného lupání a výbojů. 

Zasloužíte si dobře se vyspat!

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.