Povlečení mikroflanel/mikroplyš BAREVNÉ KOSTKY - 70x90 cm + 140x200 cm | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Povlečení mikroflanel/mikroplyš BAREVNÉ KOSTKY - 70x90 cm + 140x200 cm

Povlečení mikroflanel/mikroplyš BAREVNÉ KOSTKY - 70x90 cm + 140x200 cm

Heboučké a hřejivé povlečení z mikroflanelu nebo chcete-li z mikroplyše od sleep well. Dobře se vyspat je lepší, než se dobře najíst. Při spaní naše tělo regeneruje a kvalitní spánek je jedním z nejdůležitějších předpokladů dlouhověkosti.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 1 090 Kč

Popis

"Kostky jsou vrženy... ", známý Ceasarův citát, který přesně vyjadřuje náš nový design. Naše kostky jsou barevné, stejně tak jak je barevný celý svět. Bude se líbit příznivcům geometrie, tento veselý a hravý vzor nadchne i děti, kterým rozzáří jejich pokojíček.

Povlečení je opatřeno zipovými uzávěry. Dodáváme jej balené do PVC tašky, do té jej můžete uložit v době, kdy ho nebudete používat, například během horkého léta.

Povlečení se snadno udržuje, lze jej prát klasicky v automatické pračce na 4o stupňů, popřípadě jej můžete sušit i v sušičce. Nicméně sušička není nutná, povlečení je rychleschnoucí, polyesterové vlákno funguje tak, že po něm voda sjede a nevsákne ji do sebe. Byla by škoda tuto vlastnost, zejména v dnešní době, nevyužít. Ušetříte tak za energie a budete brát ohled i na životní prostředí. Povlečení při sušení nevyvěšujte, rozložte ho přes celý sušák a nechte ho volně proschnout.

Pro správnou péči jsme vyvinuli speciální aviváže sleep well s vůní černé orchideje. Ložní soupravy z mikroflaneulu, či mikroplyše vyprané s přidáním této aviváže jsou krásně měkké a hebké a navíc naše aviváž vyruší statický výboj, takže se nemusíte bát žádného lupání a výbojů. 

Zasloužíte si dobře se vyspat!

Parametry

Rozměr: 70x90 cm + 140x200 cm
Materiál: 100% PES mikroflanel SLEEP WELL®
Balení: 1 sada
Barva: bílá s potiskem barevných kostek
Dodavatel: sleep well

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.