Plyšák - MEDVÍDEK SE ŠÁTKEM HNĚDÝ | Sleep Well
Vážené zákaznice, vážení zákazníci, milí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že naše značka sleep well vyrostla v krásnou slečnu a nastal ten pravý čas k jejímu osamostatnění. Tato velká změna, kdy vylétne ze svého rodného hnízda a začne žít svým novým životem, vyžaduje čas, a proto se s vámi musí po dobu jednoho měsíce rozloučit. Bohužel, není v našich silách v průběhu dubna expedovat žádné objednávky, ale pokud počkáte s expedicí Vaší objednávky, můžete se těšit na skvělý dárek! Ke všem objednávkám, které dostaneme v měsíci dubnu, přidáme dárek jako poděkování za zdržení. Měsíc duben využijeme pomocí naší slečně, kdy budeme počítat, rovnat, stěhovat a měnit zaběhnuté zvyky. Věříme, že se nám to podaří zvládnout a budeme rádi, když vy zůstanete s námi. Těšíme se na nová dobrodružství a hlavně na vás, naše věrné i nové zákazníky.
Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
P.S. Pokud byste potřebovali řešit během této doby výměny zboží nebo případné reklamace, využijte k tomu prosím mail info@sleep-well.cz.
Plyšák - MEDVÍDEK SE ŠÁTKEM HNĚDÝ

Plyšák - MEDVÍDEK SE ŠÁTKEM HNĚDÝ

Buclatý medvídek do každé dětské náruče a postýlky, ozdobený šátkem kolem krku

Dostupnost
Doručení Expedice do 30.4.

Cena s DPH: 236 Kč

Plyšák - MEDVÍDEK SE ŠÁTKEM HNĚDÝ
Novinka

Popis

Hebký a měkoučký baculatý medvídek. S krásným úsměvem od ucha k uchu a ozdobený na čumáčku malinkým vyšitým srdíčkem. Potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Třeba jako dekorace do pokoje, pokojíčku nebo ložnice. Medvídek je ozdobený pruhovaným šátkem, uvázaným kolem krku.

Nevhodné pro děti do 3 let. Z důvodu spolknutí malých částic, hrozí nebezpečí zadušení.

Parametry

Barva: hnědá
Balení: 1ks
Materiál: vrch: 100% polyester, výplň: 100% polyester

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2021 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.