Plyšák 23 cm - ZAJÍČEK BÍLÝ | Sleep Well

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o poslední expedici objednávek z našeho e-shopu sleep-well.cz. Poslední expedice proběhne dne 20.12. a bude se týkat všech objednávek, které budou uhrazeny kartou, převodem nebo budou na dobírku a budou přijaté do 8.00 hod posledního expedičního dne, tedy již zmíněného 20.12.2023. Po té si i my musíme odpočinout a strávit v klidu vánoční svátky. Těšit se na vás budeme opět v novém roce od 2. ledna. 

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, ať všechny dárky od sleep well udělají velkou radost těm, kterým jsou určeny. Do roku 2024 vám přejeme hlavně pevné zdraví, spousty nových zážitků a radosti.  tým sleep well

Plyšák 23 cm - ZAJÍČEK BÍLÝ

Plyšák 23 cm - ZAJÍČEK BÍLÝ

Malý plyšový zajíček je ideálním dárkem pro kluky i holky. Díky hebkému materiálu, ze kterého je vyroben, je velmi příjemný na omak. Pohádky          o zajíčkovi jsou mezi dětmi velmi oblíbené a tak mohou mít svého hrdinu vždy po ruce. Zajíčka nabízíme v neutrálních barvách - bílé a šedé.Hračka je certifikována atestem  zdravotní nezávadnosti.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 199 Kč

Popis

Plyšový zajíček velký 23 cm se stane nerozlučným kamarádem každého malého dítěte. Je akorát tak do ruky, stvořený pro mazlení  a hraní. Stane se dobrým společníkem na doma, na cesty i do školky. Zajíček pomůže při usínání zahnat ošklivé sny. 

Zajíček se udržuje velmi snadno, praním v automatické pračce, tak budete mít jistotu, že ho vždy zbavíte běžného ušpinění a nežádoucích bakterií. Nemusíte se bát, že by se při praní nějak poškodil. I přes časté praní si zajíček ponechá stále stejný vzhled.


Parametry

Rozměr: 23 cm
Barva: bílá
Materiál: - 100% PES mikrovlákno - výplň-100% PES
Praní: 40 st automatická pračka

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.