Metráž mikroplyš-mikroflanel UNI, červená, šíře 160 cm | Sleep Well

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o poslední expedici objednávek z našeho e-shopu sleep-well.cz. Poslední expedice proběhne dne 20.12. a bude se týkat všech objednávek, které budou uhrazeny kartou, převodem nebo budou na dobírku a budou přijaté do 8.00 hod posledního expedičního dne, tedy již zmíněného 20.12.2023. Po té si i my musíme odpočinout a strávit v klidu vánoční svátky. Těšit se na vás budeme opět v novém roce od 2. ledna. 

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, ať všechny dárky od sleep well udělají velkou radost těm, kterým jsou určeny. Do roku 2024 vám přejeme hlavně pevné zdraví, spousty nových zážitků a radosti.  tým sleep well

Metráž mikroplyš-mikroflanel UNI, červená, šíře 160 cm

Metráž mikroplyš-mikroflanel UNI, červená, šíře 160 cm

Mikroplyš-mikroflanel v syté červené barvě. Látka je v šíři 160 cm a je vyrobena ze 100% polyesteru. Látka                    je oboustranná, rubová strana má chloupek vyšší.      

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 266 Kč

Popis

Mikroplyš-mikroflanel je velmi měkký a heboučký na dotyk, je hřejivý. Je velice vhodný na výrobu dek, povláčků na polštáře, prostěradel, povlečení, přehozů, či jiných bytových doplňků. Lze jej také možné použít na heboučké mikiny, župany a další teplé oblečení. Látka je vyrobena ze 100% polyesteru je vhodná pro alergiky, je rychleschnoucí a nepouští vlákna.

Doporučujeme prát na 40°C, lze sušit v bubnové sušičce.    

Parametry

Materiál: 100% PES mikroflanel SLEEP WELL®
Gramáž: 0,290 g/m2
Gramáž: 0,465 mb
Šíře: 160 cm
Barva: červená

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.