Kobereček-předložka SHAGGY - 50 x 70 cm, bílý s béžovým krajem | Sleep Well

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o poslední expedici objednávek z našeho e-shopu sleep-well.cz. Poslední expedice proběhne dne 20.12. a bude se týkat všech objednávek, které budou uhrazeny kartou, převodem nebo budou na dobírku a budou přijaté do 8.00 hod posledního expedičního dne, tedy již zmíněného 20.12.2023. Po té si i my musíme odpočinout a strávit v klidu vánoční svátky. Těšit se na vás budeme opět v novém roce od 2. ledna. 

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, ať všechny dárky od sleep well udělají velkou radost těm, kterým jsou určeny. Do roku 2024 vám přejeme hlavně pevné zdraví, spousty nových zážitků a radosti.  tým sleep well

Kobereček-předložka SHAGGY - 50 x 70 cm, bílý s béžovým krajem

Kobereček-předložka SHAGGY - 50 x 70 cm, bílý s béžovým krajem

 Tento kobereček nebo chcete-li předložku využijete u postele, u gauče nebo v koupelně. Jemné shaggy střapce se postarají a lehkou masáž chodidel.  

Dostupnost
Doručení

Původní cena: 188 Kč

Cena s DPH: 178 Kč

Popis

Vrchní strana koberečku je vyrobená z bavlněné žinylky, která je velmi příjemná, zvláště na bosé nohy a tkaé navozuje hřejivý pocit. Spodní strana je opatřena protiskluzem, takže se nemusíte bát, že na koberečku uklouznete. 

Kobereček je velmi snadný na údržbu, lze jej prát v automatické pračce.


Parametry

Materiál: 100% bavlna
Rozměr: 50x70cm
Barva: bílá s béžovým lemem

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.