Firemní dárky a reklamní předměty | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Firemní dárky a reklamní předměty

Slavíte výročí založení firmy? Hledáte originální dárky pro zaměstnance a obchodní partnery? Deky, ručníky, ložní soupravy nebo třeba plyšové hračky... to všechno pro vás rádi opatříme vaším vlastním logem, sloganem nebo další grafikou či textem na přání. 

Nabízíme dvě varianty firemních dárků

  • Klasická výšivka - tato varianta znamená, že do vybraných produktů vyšijeme vaše firemní logo nebo text na přání. U firem je tato varianta oblíbenější, výšivka je trvalá a pokud mají dárky sloužit jako nosič vašeho brandu, poslouží na 100 %.
  • Nášivka - tato varianta pracuje s etiketami tištěnými sublimací. Tyto etikety my pak na vybrané dárky našíváme. Nášivky vydrží také dlouho, ale dříve či později se už z principu odpářou.

Firemní dárky - jak vše probíhá?

  1. Vyberte si na e-shopu produkty, které pro vás výšivkou či nášivkou proměníme v dárky pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Velmi oblíbené jsou především naše plyšové hračky, firmy také často volí kombinaci utěrky, ručníku a osušky do dárkových balíčků pro zaměstnance.

  2. Kontaktujte nás. Vyplňte prosím kontaktní formulář pod obrázky na této stránce, stručně popište svoji představu firemních dárků, uveďte předběžný počet kusů. 

  3. Ozveme se zpět a domluvíme podrobnosti. 

Kontaktní formulář

Zásady ochrany osobních údajů

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.