Dětská deka z mikrovlákna SLEEP WELL s potiskem - PEŘÍ MAHAGON | Sleep Well
Dětská deka z mikrovlákna SLEEP WELL s potiskem - PEŘÍ MAHAGON

Dětská deka z mikrovlákna SLEEP WELL s potiskem - PEŘÍ MAHAGON

Jemná dvouvrstvá deka z mikrovlákna SLEEP WELL. Dopřejte svému dítěti komfortní, kvalitní a hebký mikroflanel, který je vhodný i pro alergiky a drží všechny atesty o zdravotní nezávadnosti - tudíž je vhodný i pro miminka a malé děti. Pokud by jste chtěli z každé strany jiný design ( peří - pampeliška, peří - kruhy ) napište prosím požadavek do poznámky na závěr objednávky.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 230 Kč

Dětská deka z mikrovlákna SLEEP WELL s potiskem - PEŘÍ MAHAGON
Novinka

Popis

Zabalte své miminko do úžasně měkoučké a heboučké deky s krásným potiskem peří. Deka je ušita ze dvou vrstev, skvěle zahřeje. Je olemována stuhou. Mikroflanel je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné a příjemné na dotek. Velká hustota těchto chloupků zaručuje hřejivé vlastnosti mikroflanelu. Tento materiál i při prvním doteku nestudí, na jeho vláknech se nezachytávájí žádné mikroorganismy nebo prach, který by mohl dráždit. Speciální úprava pak zaručuje, že všechny nečistoty lehce sklouznou po povrchu a nezůstávají tak v něm. Rychleschnoucí, nepouští vlákna, snadno udržovatelné. Je možné prát v pračce bez žmolkování a ztráty odstínu barev na 40°C.

Upozorňujeme, že odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Nejsme schopni ovlivnit kalibraci vašeho přístroje.

Parametry

Rozměr: cca 65x85cm
Materiál: 100% polyester - mikroflanel
Balení: 1ks
Gramáž: 260g/m2

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.