Dětská deka mikroplyš svítící ve tmě, 100x150cm - Kočky, modré | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Dětská deka mikroplyš svítící ve tmě, 100x150cm - Kočky, modré

Dětská deka mikroplyš svítící ve tmě, 100x150cm - Kočky, modré

Tuto deku si vaše děti zamilují, a to nejenom díky detailům roztomilých koček a atmosférou, kterou umí vykouzlit. Dětská fantazie nezná hranic a s touto originální dekou mohou děti proniknout do světa her a nových zážitků, mohou se z nich stát malí kouzelníci, kosmonauti, cestovatelé vesmírem i hvězdáři. Deka se stanem pomocníkem při usínání, navodí příjemnou tlumenou atmosféru, ale rozbije černou tmu, která je pro malé kluky a holčičky plná strašidýlek.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 489 Kč

Popis

Deka je vyrobena z kvalitního mikroplyše s počesaným vláknem z obou stran. Mikroplyš je hebký a hřejivý materiál, který zajistí komfort a teplo nejenom během sychravých dnů nebo na gauči u televize. Tento je vyroben speciální metodou, při které je do vzoru přidáno fluorescenční vlákno, které po nasvícení svítí. Materiál je certifikovaný a je zdravotně nezávadný.

Deka je snadná na údržbu, nepouští vlákna, nežmolkovatí a je rychleschnoucí. Po vyprání ji stačí na půlhodinky pověsit a můžete ji zase používat.
 
Jak zajistíte, aby deka ve tmě svítila? Stačí ji ponechat přes den na přímém slunečním světle nebo pod vnitřním osvětlením. Deka se přirozeně „nabije“ a večer může opět zářit. Čím bude světlo intenzivnější, tím více a déle bude produkt ve tmě svítit. 

Deku šijeme v naší šicí dílně, je lemovaná stuhou a prochází přísnou kvalitou kontroly. Vzor, který jsme pro výrobu vybrali je velmi decentní, záměrně jsme se vyhnuli kýčovitým vzorům.

Parametry

Materiál: 100% polyester sleep well se svítícím efektem
Rozměr: 150x100cm
Gramáž: 290 g/m2
Barva: modrá s melírem a motivem kočičích hlav
Praní: 40 st automatická pračka
Dodavatel: sleep well

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.