Deka OVEČKA® - VÁNOČNÍ 150x200 cm – ČERVENÁ S BÍLÝMI VLOČKAMI | Sleep Well
Deka OVEČKA® - VÁNOČNÍ 150x200 cm – ČERVENÁ S BÍLÝMI VLOČKAMI

Deka OVEČKA® - VÁNOČNÍ 150x200 cm – ČERVENÁ S BÍLÝMI VLOČKAMI

Deka, která vám navodí tu správnou zimní a vánoční atmosféru. Dvouvrstvá deka OVEČKA je tvořena ze dvou vrstev, horní je žakárově vytkaná v moderním a stylovém designu a spodní je klasicky ovečková, respektive je vyrobená z imitace ovčí vlny, která je příjemná a nekouše. Obě vrstvy jsou potom k sobě spojeny tradičním obnitkovacím lemem. Tata deka je v klasické vánoční- červené barvě s vytkanými vločkami, které jakoby z deky vystupují. Jedná se o speciální 3D efekt, který byl použitý při pletení. Deka nepůsobí kýčovitě, ale naopak velmi decentně. Pořídit ji můžete také jako dárek pro kohokoli z rodiny, či někoho z přátel, uvidíte, že radost bude veliká. Navíc deka je dárek, který si užije celá rodina.

Dostupnost
Doručení

Původní cena: 1 090 Kč

Cena s DPH: 699 Kč

Popis

Vrchní, vzorovaná strana je vyrobená z mikrovlákna, ze speciálního dutého vlákna, který dodává dece huňatost, ale přitom zachovává její lehkost. Až si lehnete k televizi nebo k odpočinku u knihy a přikryjete se, budete příjemně překvapení, její lehkostí. Deka je extrémně teplá a tudíž ji ocení všichni zmrzlíci. Je velmi praktická, použijete ji všude - doma, na cestách v autě, na chalupě. Deka se snadno udržuje, praním v automatické pračce, pro její správné ošetření doporučujeme používat naši aviváže sleep well, která byla vyvinuta speciálně pro mikrovlákno, které si díky ní krásně vyživuje a ponechává si stále stejný vzhled. 

Parametry

Rozměr: 150x200cm
Materiál: vrchní strana: 100% polyester žakárově pletený, duté vlákno, spodní strana: 100% polyester - imitace ovčí vlny
Gramáž: 500g/m2
Praní: 40 st automatická pračka
Barva: červená s bílými vločkami ve 3D efektu-ecru ovečka
Dodavatel: sleep well

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.