Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - ČERVENÁ | Sleep Well
Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - ČERVENÁ

Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - ČERVENÁ

Také to znáte? V práci jste měli den blbec nebo byl zkrátka náročný den a vy se těšíte, až otevřete dveře svého bytu a užijete si chvilku klidu a odpočinku. Co k tomu rozhodně nesmí chybět je  beránková deka, která vám společně se šálkem horké kávy navodí ten správný pocit bezpečí a atmosféru klidného domova, zahřeje a pomůže zrelaxovat celý organismus.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 903 Kč

Popis

Naši náladu a pocity ovlivňují také barvy, takže pro koho je určena tato deka ve výrazné červené?

Červená barva představuje akci, rozhodnutí, fyzickou energii a zdraví, hnací sílu k pozitivní změně. Je symbolem chuti do života, výrazem emocí a lásky k smyslovému životu, zdolávání nesnází a dobyvačnosti. Přináší životní sílu, pocit vlastní hodnoty a sebedůvěry ve vlastní talenty a schopnosti. Červená je barvou lásky a v Indii i západních kulturách se užívala k vybuzení energie, vášně a erotiky. V Japonsku je znakem upřímného srdce a štěstí. V šintoismu ukazuje na harmonii a růst. Stimuluje celý organismus, může totiž zrychlit vaši tepovou frekvenci i dech a tím způsobit zvýšení krevního tlaku. Neustále navyšuje energetické úrovně a dává sílu oslabenému imunitnímu systému. Pokud ji máte rádi kolem sebe nebo ji nosíte, máte rádi život a nebojíte se být vidět.

Deka je dvouvrstvá, je vyrobená z hladkého mikroflanelu/mikroplyše s krátce střiženým vlasem a z mitace ovčí vlny, kudrnatého beránka. Deku je možné vyrobit i v prodloužené verzi, případně ji doplnit o povláčky na polštářky dle přání zákazníka.

Dvojvrstvá deka, vhodná pro všechny ty, kteří nemají rádi dlouhý vlas. Deka je vhodná pro alergiky a pro všechny osoby s citlivou pletí. Použité materiály jsou opatřeny certifikátem OEKOTEX.

Deka se snadno udržuje praním v automatické pračce, po vyprání doporučujeme deku rozložit na sušák, nevyvěšovat pouze za dva konce. 

Deku šijeme v naší šicí dílně a prochází přísnou kvalitou kontroly. Pro její správné ošetření a dlouhou životnost doporučujeme používat naši aviváž sleep well s vůní černá orchidej. Tato aviváž je speciálně namíchána k ošetření tohoto materiálu, vyživuje jeho vlákno, nežmoluje a zachovává si svůj vzhled. Hlavně ale má antistatický účinek, takže ruší všechny výboje, které může polyester způsobit.

Parametry

Rozměr: 150x200cm
Praní: 40 st
Materiál: 100% polyester-mikroflanel-imitace ovčí vlny
Barva: červeno-ecru
Dodavatel: sleep well

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.