Deka OVEČKA® - OVEČKA, LEMOVANÁ STUHOU 150x200 cm - STARORŮŽOVÁ | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Deka OVEČKA® - OVEČKA, LEMOVANÁ STUHOU 150x200 cm - STARORŮŽOVÁ

Deka OVEČKA® - OVEČKA, LEMOVANÁ STUHOU 150x200 cm - STARORŮŽOVÁ

Dvouvrstvá deka z imitace ovčí vlny sleep well  Vám zajistí teplo i v těch nejkrutějších zimních dnech. Dvoustranná přikrývka, každá strana v jiné barevnosti zajistí, že Vám deka ani při běžném použití nezevšední.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 875 Kč

Produkt již není možné objednat.

Popis

Deka se snadno udržuje, jednoduše ji vyperete na 40 stupňů v automatické pračce, nejlépe na šetrný program. Doporučujeme ji nevyvěšovat, ale rozprostřít přes sušák, během chviličky bude suchá, případně můžete využít i sušičku. Ke správnému ošetření doporučujeme použít při praní naši speciálně namíchanou aviváž Černá orchidej, která vyživí vlákno a navíc zabraňuje statickému výboji, který je pro polyesterové materiály běžný.

Deka je střižená ze dvou vrstev, které jsou k sobě chyceny stuhou, jež lemuje okraj deky. Materiál je extra hřejivý, ale lehký, takže pod ní strávíte opravdu příjemné chvíle. Deka dělá domov a tahle je navíc ve stále moderní barevné kombinaci.

 

Parametry

Rozměr: 150x200cm
Materiál: 100% polyester-mikroflanel-imitace ovčí vlny
Barva: starorůžová/ecru
Dodavatel: sleep well
Praní: 40 st

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.