Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - STARORŮŽOVÁ | Sleep Well
Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - STARORŮŽOVÁ

Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - STARORŮŽOVÁ

Také to znáte? V práci jste měli den blbec nebo byl zkrátka náročný den a vy se těšíte, až otevřete dveře svého bytu a užijete si chvilku klidu a odpočinku. Co k tomu rozhodně nesmí chybět je  beránková deka, která vám společně se šálkem horké kávy navodí ten správný pocit bezpečí a atmosféru klidného domova, zahřeje a pomůže zrelaxovat celý organismus.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 903 Kč

Popis

Naši náladu a pocity ovlivňují také barvy, takže pro koho je určena tato deka v odstínu jedné z růžové, starorůžové?

Růžová barva, dle psychologie barev značí důstojnost, hrdost a vznešenost. Je barvou elegance, sebevědomí, klidu, slavnostních nálad a sentimentálních citů.
Symbolizuje lásku, něhu, jemnost, ale také modernost, vitalitu, stálý pohyb a dominanci mysli. Pokud ji zařadíte do svého šatníku, bude podporovat dojem sebejistoty, kreativity a individualismu, budete působit odvážněji. Může dávat najevo rozchod s tradicí a odmítání sociálních zvyklostí. 

Deka je dvouvrstvá, je vyrobená z hladkého mikroflanelu/mikroplyše s krátce střiženým vlasem a z mitace ovčí vlny, kudrnatého beránka. Deku je možné vyrobit i v prodloužené verzi, případně ji doplnit o povláčky na polštářky dle přání zákazníka.

Dvojvrstvá deka, vhodná pro všechny ty, kteří nemají rádi dlouhý vlas. Deka je vhodná pro alergiky a pro všechny osoby s citlivou pletí. Použité materiály jsou opatřeny certifikátem OEKOTEX.

Deka se snadno udržuje praním v automatické pračce, po vyprání doporučujeme deku rozložit na sušák, nevyvěšovat pouze za dva konce. 

Deku šijeme v naší šicí dílně a prochází přísnou kvalitou kontroly. Pro její správné ošetření a dlouhou životnost doporučujeme používat naši aviváž sleep well s vůní černá orchidej. Tato aviváž je speciálně namíchána k ošetření tohoto materiálu, vyživuje jeho vlákno, nežmoluje a zachovává si svůj vzhled. Hlavně ale má antistatický účinek, takže ruší všechny výboje, které může polyester způsobit.

Parametry

Rozměr: 150x200cm
Materiál: 100% polyester-mikroflanel-imitace ovčí vlny
Praní: 40 st
Barva: starorůžová-ecru
Dodavatel: sleep well

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.