Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - PETROLEJOVÁ | Sleep Well

Milí zákazníci, v době od 22. do 26.7. 2024 nebudou, z důvodu dovolené, expedovány vaše objednávky. Těšit se na vás budeme opět od pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení - váš tým sleep well.

Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - PETROLEJOVÁ

Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - PETROLEJOVÁ

Také to znáte? V práci jste měli den blbec nebo byl zkrátka náročný den a vy se těšíte, až otevřete dveře svého bytu a užijete si chvilku klidu a odpočinku. Co k tomu rozhodně nesmí chybět je  beránková deka, která vám společně se šálkem horké kávy navodí ten správný pocit bezpečí a atmosféru klidného domova, zahřeje a pomůže zrelaxovat celý organismus.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 903 Kč

Produkt již není možné objednat.

Popis

Naši náladu a pocity ovlivňují také barvy, takže pro koho je určena tato deka v odstínu jedné modré,     petrolejové ?

Modrá barva má uklidňující a tišící efekt, přináší mír, spokojenost, symbolizuje něhu, věrnost a důvěru. Dále představuje tradici, stálost, spolehlivost a vyrovnanost. Podporuje intuici, diplomacii a přirozenou autoritu. Přináší nárůst existujících možností a umocňuje moudrost získanou zkušenostmi. Modrá barva také léčí, ulevuje při bolestech hlavy či migrénách, při unavených očích. Snižuje krevní tlak, zpomaluje puls i dechovou frekvenci, mozek na ni při neurologických testech reaguje uvolněním. Je spjata s krkem a se schopností sebevyjádření ve všech oblastech. Je barvou odpovědnosti, soucitu a také nekonečna. Na základě odstínů této barvy, můžeme rozlišovat vlastnosti: bleděmodrá rozvíjí představivost, tmavomodrá sny.  Egypťané tuto barvu používali jako symbol pravdy. Právě egyptský modrý lazurit údajně otevírá třetí oko a přináší osvícení. Propojuje srdce a rozum.

Deka je dvouvrstvá, je vyrobená z hladkého mikroflanelu/mikroplyše s krátce střiženým vlasem a z mitace ovčí vlny, kudrnatého beránka. Deku je možné vyrobit i v prodloužené verzi, případně ji doplnit o povláčky na polštářky dle přání zákazníka.

Pro stále stejný vzhled a hebkost doporučujeme použít k ošetřování naši aviváž sleep well s vůní černá orchidej, která ruší statický výboj a zároveň vyživuje jemné vlákno.

Parametry

Rozměr: 150x200cm
Praní: 40 st
Materiál: 100% polyester-mikroflanel-imitace ovčí vlny
Barva: petrolejová-ecru
Dodavatel: sleep well

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.