Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm, SVĚTLE ŠEDÁ | Sleep Well
Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm, SVĚTLE ŠEDÁ

Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm, SVĚTLE ŠEDÁ

Také to znáte? V práci jste měli den blbec nebo byl zkrátka náročný den a vy se těšíte, až otevřete dveře svého bytu a užijete si chvilku klidu a odpočinku. Co k tomu rozhodně nesmí chybět je  beránková deka, která vám společně se šálkem horké kávy navodí ten správný pocit bezpečí a atmosféru klidného domova, zahřeje a pomůže zrelaxovat celý organismus.Deka je vyrobena v kombinaci dvou materiálů, velmi hebkého mikroplyše s krátce střiženým vlasem a beránkem. Horní vrstva mikroplyše zároveň tvoří velmi efektní okraj na beránkové straně, respektive lemuje její okraje. Barevná kombinace světle šedé barvy a ecru bude vhodná do každého interiéru a rozhodně nikoho neurazí.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 903 Kč

Popis

Naši náladu a pocity ovlivňují také barvy, takže pro koho je určena tato deka v odstínu světle šedé?

Šedá barva v interiéru se stala nesmrtelnou stálicí. Působí skutečně moderně a nadčasově, protože vás za pár měsíců neomrzí. Navíc se skvěle kombinuje s výraznějšími barvami, ale zároveň lze využít jako hlavní prvek. Šedá barva také dominuje skandinávskému stylu, takže pokud jste vyznavači této severské krásy, s šedou barvou neuděláte krok vedle.

Deku je možné vyrobit i v prodloužené verzi, případně ji doplnit o povláčky na polštářky dle přání zákazníka.

Dvojvrstvá deka, vhodná pro všechny ty, kteří nemají rádi dlouhý vlas. Deka je vhodná pro alergiky a pro všechny osoby s citlivou pletí. Použité materiály jsou opatřeny certifikátem OEKOTEX.

Deka se snadno udržuje praním v automatické pračce, po vyprání doporučujeme deku rozložit na sušák, nevyvěšovat pouze za dva konce. 

Deku šijeme v naší šicí dílně a prochází přísnou kvalitou kontroly. Pro její správné ošetření a dlouhou životnost doporučujeme používat naši aviváž sleep well s vůní černá orchidej. Tato aviváž je speciálně namíchána k ošetření tohoto materiálu, vyživuje jeho vlákno, nežmoluje a zachovává si svůj vzhled. Hlavně ale má antistatický účinek, takže ruší všechny výboje, které může polyester způsobit.


Parametry

Rozměr: 150x200cm
Materiál: 100% polyester-mikroflanel-imitace ovčí vlny
Praní: 40 st
Barva: šedá-ecru
Dodavatel: sleep well

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2024 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.