Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - LOSOSOVÁ | Sleep Well
Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - LOSOSOVÁ

Deka OVEČKA® - hladká 150x200 cm - LOSOSOVÁ

Také to znáte? V práci jste měli den blbec nebo byl zkrátka náročný den a vy se těšíte, až otevřete dveře svého bytu a užijete si chvilku klidu a odpočinku. Co k tomu rozhodně nesmí chybět je  beránková deka, která vám společně se šálkem horké kávy navodí ten správný pocit bezpečí a atmosféru klidného domova, zahřeje a pomůže zrelaxovat celý organismus.Deka je vyrobena v kombinaci dvou materiálů, velmi hebkého mikroplyše s krátce střiženým vlasem a beránkem. Horní vrstva mikroplyše zároveň tvoří velmi efektní okraj na beránkové straně, respektive lemuje její okraje. Barevná kombinace lososové barvy a ecru bude vhodná do každého interiéru a rozhodně nikoho neurazí.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 903 Kč

Popis

Dvojvrstvá deka, vhodná pro všechny ty, kteří nemají rádi dlouhý vlas. Deka je vhodná ro alergiky a pro všechny osoby s citlivou pletí. Použité materiály jsou opatřeny certifikátem OEKOTEX.

Deka se snadno udržuje praním v automatické pračce, po vyprání doporučujeme deku rozložit na sušák, nevyvěšovat pouze za dva konce. 

Deku šijeme v naší šicí dílně a prochází přísnou kvalitou kontroly. Pro její správné ošetření a dlouhou životnost doporučujeme používat naši aviváž sleep well s vůní černá orchidej. Tato aviváž je speciálně namíchána k ošetření tohoto materiálu, vyživuje jeho vlákno, nežmoluje a zachovává si svůj vzhled. Hlavně ale má antistatický účinek, takže ruší všechny výboje, které může polyester způsobit.

Parametry

Materiál: vrchní materiál: 100% polyester mikroflanel, spodní materiál: 100% polyester - imitace ovčí vlny
Rozměr: 150x200cm
Gramáž: 450g/m2
Barva: ecru/lososová
Praní: 40 st automatická pračka

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.