Deka OVEČKA® - LINKY 150x200 cm – TMAVĚ HNĚDÁ | Sleep Well
Deka OVEČKA® - LINKY 150x200 cm – TMAVĚ HNĚDÁ

Deka OVEČKA® - LINKY 150x200 cm – TMAVĚ HNĚDÁ

Horká novinka letošního podzimu. Věřte, že tak krásnou, teplou a příjemnou deku jste ještě neviděli. Dvouvrstvá deka OVEČKA je tvořena ze dvou vrstev, horní je žakárově vytkaná v moderním a stylovém designu a spodní je klasicky ovečková, respektive je vyrobená z imitace ovčí vlny, která je příjemná a nekouše. Obě vrstvy jsou potom k sobě spojeny tradičním obnitkovacím lemem. Tato deka v sytě hnědé barvě je nadčasová a  hodí se do každého interiéru. Vzor jemných linek krásně vyniká. Pořídit ji můžete také jako dárek pro kohokoli z rodiny, či někoho z přátel, uvidíte, že radost bude veliká. Navíc deka je dárek, který si užije celá rodina.

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 1 090 Kč

Deka OVEČKA® - LINKY 150x200 cm – TMAVĚ HNĚDÁ
Novinka

Popis

Vrchní, vzorovaná strana je vyrobená z mikrovlákna, ze speciálního dutého vlákna, který dodává dece huňatost, ale přitom zachovává její lehkost. Až si lehnete k televizi nebo k odpočinku u knihy a přikryjete se, budete příjemně překvapení, její lehkostí. Deka je extrémně teplá a tudíž ji ocení všichni zmrzlíci. Je velmi praktická, použijete ji všude - doma, na cestách v autě, na chalupě. Deka se snadno udržuje, praním v automatické pračce, pro její správné ošetření doporučujeme používat naši aviváž sleep well, která byla vyvinuta speciálně pro mikrovlákno, které si díky ní krásně vyživuje a ponechává si stále stejný vzhled. 

Parametry

Rozměr: 150x200cm
Materiál: vrchní strana: 100% polyester žakárově pletený, duté vlákno, spodní strana: 100% polyester - imitace ovčí vlny
Gramáž: 500g/m2
Praní: 40 st automatická pračka
Barva: tmavě hnědá s přírodním beránkem
Dodavatel: sleep well

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.