Deka mikroflanel sleep well® - 150x200cm - jednobarevná, starorůžová | Sleep Well

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o poslední expedici objednávek z našeho e-shopu sleep-well.cz. Poslední expedice proběhne dne 20.12. a bude se týkat všech objednávek, které budou uhrazeny kartou, převodem nebo budou na dobírku a budou přijaté do 8.00 hod posledního expedičního dne, tedy již zmíněného 20.12.2023. Po té si i my musíme odpočinout a strávit v klidu vánoční svátky. Těšit se na vás budeme opět v novém roce od 2. ledna. 

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, ať všechny dárky od sleep well udělají velkou radost těm, kterým jsou určeny. Do roku 2024 vám přejeme hlavně pevné zdraví, spousty nových zážitků a radosti.  tým sleep well

Deka mikroflanel sleep well® - 150x200cm - jednobarevná, starorůžová

Deka mikroflanel sleep well® - 150x200cm - jednobarevná, starorůžová

Základní  jednobarevná deka od naší značky sleep well, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Deka je vyrobena z hebkého, ale hřejivého vlákna. Poslouží výborně při odpočinku na gauči nebo v posteli, stejně tak dobře na cestách. Deka se snadno udržuje praním v automatické pračce a je rychleschnoucí. Na deku je možné vyšít jméno dle přání zákazníka za příplatek 100,-Kč/kus. 

Dostupnost
Doručení

Cena s DPH: 540 Kč

Popis

Hřejivá mikroplyšová deka je praktický výrobek, který je vhodný jako dárek k narozeninám, či svatbě. Je to věc, kterou využije celá rodina, takže nikdy nezůstane ležet na dně skříně. Kolik v životě zažijete situací, kde by se deka hodila? Dárek k čemukoli, pro děti na intr, či koleje, na výlet k babičce, na rodinnou dovolenou, klidně i pod stanem, doma jako přehoz přes postel během denního válení, nejčastěji se deka hodí na přikrytí k televizi nebo během dnů, kdy jsme nemocní .. Těch možností jsou spousty.

Deka je oboustranně počesaná, má přidáno nepatrně lesklého vlákna, který z ní dělá na první pohled velmi luxusní záležitost, ale nijak nesnižuje její kvalitu ani hřejivost. I po častém používání a praní má stále stejný vzhled, nežmolkovatí.

Deka má zahnutý a olemovaný okraj. Je dodávána v designové papírové banderole.

Deku šijeme v naší šicí dílně a prochází přísnou kvalitou kontroly. Pro její správné ošetření a dlouhou životnost doporučujeme používat naši aviváž sleep well s vůní černá orchidej. Tato aviváž je speciálně namíchána k ošetření mikroplyše, vyživuje jeho vlákno, ale hlavně má antistatický účinek, takže ruší všechny výboje, které může polyester způsobit.
Parametry

Gramáž: 300g/m2
Materiál: 100% PES mikroflanel SLEEP WELL®
Rozměr: 150x200cm
Barva: starorůžová
Praní: 40 st automatická pračka

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 17 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2023 Svitap sleep well s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.