Dárkový set pro nejmenší SLEEP WELL® - MEDVĚD (deka+medvěd) | Sleep Well
Vážené zákaznice, vážení zákazníci, milí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že naše značka sleep well vyrostla v krásnou slečnu a nastal ten pravý čas k jejímu osamostatnění. Tato velká změna, kdy vylétne ze svého rodného hnízda a začne žít svým novým životem, vyžaduje čas, a proto se s vámi musí po dobu jednoho měsíce rozloučit. Bohužel, není v našich silách v průběhu dubna expedovat žádné objednávky, ale pokud počkáte s expedicí Vaší objednávky, můžete se těšit na skvělý dárek! Ke všem objednávkám, které dostaneme v měsíci dubnu, přidáme dárek jako poděkování za zdržení. Měsíc duben využijeme pomocí naší slečně, kdy budeme počítat, rovnat, stěhovat a měnit zaběhnuté zvyky. Věříme, že se nám to podaří zvládnout a budeme rádi, když vy zůstanete s námi. Těšíme se na nová dobrodružství a hlavně na vás, naše věrné i nové zákazníky.
Monika Vinklerová za tým e-shopu sleep-well.cz
P.S. Pokud byste potřebovali řešit během této doby výměny zboží nebo případné reklamace, využijte k tomu prosím mail info@sleep-well.cz.
Dárkový set pro nejmenší SLEEP WELL® - MEDVĚD (deka+medvěd)

Dárkový set pro nejmenší SLEEP WELL® - MEDVĚD (deka+medvěd)

Oblíbený dárek nejen pro novorozence.

Dostupnost
Doručení Expedice do 30.4.

Cena s DPH: 352 Kč

Dárkový set pro nejmenší SLEEP WELL®  - MEDVĚD (deka+medvěd)
Novinka

Popis

Dárková sada v neutrální kombinaci bílo šedé. Sada obsahuje bílou deku s šedými puntíky, která spolehlivě zahřeje.

Je vyrobená ze 100% polyesteru mikrovlákna, které kromě toho, že je příjemný na omak a hřeje, má i protišpinivou úpravu.

Medvídek je zmenšenina našeho ikonického medvěda, je krásně měkký a snadno se přizpůsobí malé ručičce, aby z ní nikdy nevypadl.

Tento výrobek jako vhodný jako dárek k narození miminka. Ja balený v dárkové papírové tašce s průsvitnou přední stranou a odnosným uchem.

Parametry

Barva: bílošedá
Rozměr: deka 75x90cm, plyšák 20cm
Balení: dárková taška

Nezapomeňte dokoupit

Doprava zdarma
Při nákupu nad 3 000 Kč

Český výrobce
Více než 15 letá tradice výroby

Atesty a certifikace
Garantujeme zdravotní nezávadnost

Copyright © 2021 Svitap J.H.J. spol. s.r.o.  by Media Heroes s.r.o.